Новини » Політика 20 лютого, 2019, 12:41 блоги
Найбільше Кремль роз’ятрює заздрість серед нас

Дивлюся на методи внутрішньої війни Кремля проти України, і бачу, що Кремль підступно використовує проти нас наші гріхи і вади, які є для ворога є такою ж зброєю, як гармати. А найбільше Кремль роз’ятрює заздрість серед нас.

Чому?

Бо, як писав один великий англієць, «заздрість ближче за все підходить до чистого, незамутненого зла».

Згідно з християнським розумінням, заздрість – один із семи смертних гріхів, який за ступенем гріховності ставлять на друге місце, відразу після гордині, через те, що заздрість провадить до ненависті, тобто відсутності любові.

Через заздрість Каїн убив Авеля, рідного брата.

Цього ж самого треба й ворогам України.

Згідно з християнським розумінням, заздрість – це результат подвійного гріха – невіри в Бога, який може дати людям найбільші милості, і в себе як неповторне Боже створіння.

«Де заздрість та сварка – там безлад і всяка зла річ!» (Біблія, Послання апостола Якова 3, 16)

«Заздрістю диявола ввійшла у світ смерть» (Біблія, Прем. 2, 24).

Заздрість настільки очевидно гріховна і ганебна, що замість того, щоб визнати в собі цей гріх і почати боротьбу з ним, ми ховаємося від неприємної правди.

Психологи кажуть, що, заздрячи комусь, ми підсвідомо вважаємо себе неспроможними досягти бажаного.

Як лікуватися від заздрості?

Психологи рекомендують розвивати в собі почуття вдячності, яке протилежне заздрості, і яке, очевидно, вирізняє вищі створіння. Приміром, у собаки є почуття вдячності, на відміну від свиней.

Крім того, психологи рекомендують ні в якому разі не порівнювати себе з іншими (бо це безглуздо з точки зору унікальності кожної людини та її індивідуального шляху, і безглуздо з точки зору результату – бо навіть найбільший мільярдер знайде кому заздрити), а лише порівнювати з собою колишнім і собою, якими ми б хотіли себе бачити.

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 05:25 :17