Новини » Політика 20 лютого, 2019, 21:55
Нардеп звинувачує ОБСЄ в роботі на Росію
ZIK
ZIK

У тому, що ООН не дослухається до української позиції щодо Донбасу, є роль ОБСЄ. Справа в тім, що ця організація 4 роки працювала на Росію і відомо, що там є чимало спостерігачів, які пов’язані з ФСБ.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Євген Рибчинський.

Пан Рибчинський вважає, що Президент України на зовнішній арені робить те, що має робити і в ООН сказав правильні речі.

«Тому ті доповіді, які ОБСЄ робить в ООН, не дають можливості організації прийняти правильне рішення, а іншого варіанту не існує. Тому Президент правильно наголосив на тому, що голова ООН має прийняти рішення, в статуті ООН є таке положення, і прислати свого представника для того, щоб той передивився стан речей на Донбасі. Після цього голова має прийняв рішення щодо введення миротворчого контингенту на якийсь обмежений термін», – зазначив Євген Рибчинський.

Пан Рибчинський вважає, що тим часом у Росії інші плани, Путін прекрасно розуміє, що в Україні краще дестабілізувати ситуацію, ніж її захопити. Він поставив 80-титисячний військовий контингент на кордоні з Україною для того, щоб лякати і щоб не допустити входження країни в НАТО, тому що альянс ще ніколи не був так близько до кордонів Росії.

«Він не потягне Україну, це така дівчина, яку цей хлопчик не потягне. Захопити Україну вірогідність існує, але утримати не вдасться. Будь-яка партизанська війна в Україні за 2 місяці завершить всі військові дії Росії. Не можна завоювати країну, в якій 40 мільйонів людей», – переконаний політик.

Також нардеп додав, що в такому випадку завдання України нарощувати військовий потенціал і менше займатися популізмом. За його словами, правильно те, що робить Президент на зовнішній арені, але треба трошки подбати про внутрішню арену.

«Треба мати якомога більше таємної інформації, бо в нас все відкрито. Ми знаємо, хто де стоїть, яка в нас зброя, хто керує, де він живе і які в кого доходи. Наші карти перед Росією мають бути закритими», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що Президент Петро Порошенко передав Генеральному секретарю ООН звернення, підписані тисячами українців, з вимогою до ООН посилити тиск на РФ для звільнення українських моряків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 22:53 :33