Новини » Політика 20 лютого, 2019, 16:08
«Я півроку... той Кабмін». Нардеп емоційно вилаявся у прямому ефірі: відео
ZIK
ZIK

«Я півроку... той Кабмін, щоб вони надали можливість отримати субсидії мільйонам українців»

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Каплін.

Пан Каплін розповів про те, що країни з найкомфортнішим рівнем життя досягли таких успіхів саме через те, що там при владі є соціалісти. Він зауважив, що в Україні соціалісти також мають багато успіхів, зокрема Соціал-демократична партія домоглася для 3 мільйонів українців додаткових субсидій.

«А те, що ми підвищили на 2 мільярди гривень фонд оплати праці, домагалися з Федерацією профспілок України пенсій! Вони б і далі труїли людей цим безгрошів'ям. Спочатку вийняли гроші у простої людини через збільшені тарифи, бо собівартість газу – 2,2, а людям продають по 8,5. Цю різницю беруть з кишень простих українців, а потім віддають тільки 30% у вигляді субсидій», – зазначив Каплін.

Водночас економіст і міжнародний експерт Тарас Качка вважає, що все, що пропонується на сьогоднішній день урядом в економічних питаннях, буде використовувати наступний уряд і прем'єр-міністр, яким би він не був.

«Дуже чудово, що у вас є з кимось стосунки у Кабінеті Міністрів. Я думаю, що уряд і так насправді вклався досить багато в субсидії. І головна проблема полягає в тому, що бюджетна політика, питання власності і програма подолання бідності буде така сама, навіть якщо поміняється уряд», – прокоментував Качка.

Нагадаємо, сьогодні Уряд затвердив план заходів на 2019 рік щодо реалізації Стратегії подолання бідності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-16 09:49 :30