Новини » Регіони 20 лютого, 2019, 11:30
На Тернопільщині вже виявили майже півсотні порушень передвиборчої агітації

З початку передвиборчої кампанії, з 31 грудня 2018 року, до поліції Тернопільської області надійшло 50 звернень щодо порушень виборчого процесу.

Про це IA ZIK повідомили у відділі комунікації управління Нацполіції в області.

Більшість звернень пов’язані із відсутністю на агітаційній продукції кандидатів у Президенти всієї передбаченої законодавством інформації: про установу, яка здійснила друк продукції, її тираж, відомостей про осіб, відповідальних за випуск.

«Всі факти зареєстровані, за кожним здійснена перевірка. Поліцейські склали та скерували до суду 19 адміністративних протоколів: 17 – за статтею 212-13 КУпАП та 2 – за 212-14 КУпАП. Матеріали за дев’ятьма порушеннями направлено до управління Нацполіції Києва та по одному – у Львів та Вінницю, оскільки підприємці, які утримують чи орендують білборди, зареєстровані саме там. Перевірку за чотирма матеріалами завершено, тому що не встановлено власників білбордів. Відповідну інформацію направлено до органів місцевої влади для демонтажу», – повідомили в поліції.

Окрім того, шість випадків ймовірних порушень не підтвердилися. Також на розгляді в правоохоронців перебувають ще дві заяви, пов’язані з виборами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 21:25 :44