Новини » Регіони

На Рівненщині три дні триватимуть контрдиверсійні навчання

У період з 20 по 22 лютого на території міста Сарни та Сарненського району координаційною групою Антитерористичного центру при управління Служби безпеки України в Рівненській області спільно з військовою службою правопорядку проводитимуться контрдиверсійні тренування.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-групі УСБУ в Рівненській області.

«Антитерористичні та контрдиверсійні заходи здійснюватимуться в умовах максимально наближених до реальних з використанням озброєння та спеціальної техніки.

До участі у навчаннях задіяні підрозділи Служби безпеки України, Національної поліції, Національної гвардії, Збройних сил, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Управління СБ України в Рівненській області звертається до краян з проханням зберігати спокій, із розумінням поставитись до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу», – зазначається в повідомленні.

Loading...