Новини » Львів

На Львівщині аграрне ноу-хау: незабаром представлять проект з навчання фермерів

Невдовзі на Львівщині представлять перший в Україні центр навчання фермерів, де підготовка триватиме до чотирьох місяців.

Про це вчора, 19 лютого, повідомив очільник асоціації роботодавців Львівщини Зеновій Бермес на прес-конференції. Повідомляє кореспондент IA ZIK.

«Незабаром ми представимо проект, який передбачає створення першого в Україні центру, де навчатимуть фермерів. Ми (асоціація роботодавців Львівщини, – ред.) здружилися з Міжнародною фінансовою корпорацією та Світовим банком. Оскільки Центр зайнятості має гроші для безкоштовного навчання безробітних, ми використаємо ці кошти з користю. Також плануємо навчати учасників АТО. Люди проходитимуть чотирьохмісячний курс навчання, а по завершенню отримають кредит», – розказав Зеновій Бермес.

За його словами, кредит видаватимуть не валютою, а насінням та всім необхідним для ведення фермерського господарства.

«Ми сприятимемо, аби фермери отримали виходи на збут своєї продукції: як на експорт, так і для вітчизняних підприємств. Зазначу, що подібного в Україні поки не робив ніхто», – наголосив голова асоціації роботодавців Львівщини.

Наразі у Львівській області 283 тисяч селянських господарств та 812 фермерів.

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Loading...