Новини » Регіони 20 лютого, 2019, 14:35
На Буковині прикордонники застосували зброю, щоб дати відсіч контрабандистам

Споряджений пакунками контрабанди тютюнових виробів караван «горбунів» виявили прикордонники Чернівецького загону сьогодні вдень біля кордону з Румунією.

Прикордонний наряд від відділу «Красноїльськ» Чернівецького загону, який патрулював ділянку українсько-румунського кордону, виявив невідомих, що стрімко прямували у бік кордону з ношами на плечах та почав наздоганяти їх для затримання. Контрабандисти, помітивши військовослужбовців, покинули близько 20 ящиків сигарет та почали втікати. Але вже за кілька хвилин, зрозумівши, що кількісно їх набагато більше, ніж прикордонників, повернулися, аби застосувати силу проти наряду та відбити покинутий крам. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Оскільки прикордонники виконували обов’язки щодо охорони кордону, з метою припинення незаконних дій порушників та недопущення передумов до заволодіння зброєю, прикордонники в межах визначених законодавством та наданих повноважень, змушені були застосувати зброю. В результаті двоє осіб отримали кульові поранення нижніх кінцівок. Вони вже доставлені до міської лікарні.

Прикордонники проінформували про інцидент поліцію та інші правоохоронні органи.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 09:40 :31