Новини » Світ 20 лютого, 2019, 20:18
Міноборони Естонії: Зараз ми фактично готуємося до війни
Військові США під час військового параду в Нарві, Естонія. Фото: unian.ua
Військові США під час військового параду в Нарві, Естонія. Фото: unian.ua

Міністерство оборони Естонії веде підготовку до війни, але у відомстві не уточнили з ким збирається воювати країна.

Про це сказав голова відділу з оборонних інвестицій відомства Естонії Кусти Салим, повідомляє Postimees, передає «РБК-Україна».

За його словами, мова йде не про «гру в оборону за підручниками» і не про ведення господарства Міноборони – закупівлі Естонії «пов’язані з безпекою, підготовкою до війни», і завдання країни – якомога вдаліше конвертувати кожен витрачений цент в оборону. Салим не уточнив, з ким збирається воювати Естонія.

«Найважливіше, що я зараз скажу – це з політичної точки зору трохи некоректно – але з допомогою оборонних інвестицій і переорганізації Сил оборони ми сьогодні фактично готуємося до війни», – сказав Салим.

Нагадаємо, міністр оборони Норвегії, Франк Бакке-Йенсен заявив, що агресивна поведінка Росії ставить під загрозу міжнародну безпеку і стабільність, що робить можливим виникнення нової війни в Європі. Він заявив, що найбільша небезпека йде від Росії, яка цілеспрямовано намагається підірвати єдність Заходу і міжнародне співробітництво у власних інтересах, використовуючи для цього військові та економічні інструменти тиску.

Зазначимо, депутати Рійгікогу естонської схвалили ініціативу, згідно з якою парламент звернеться до уряду із пропозицією запровадити персональні санкції проти чиновників РФ.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 00:51 :11