Новини » Суспільство 20 лютого, 2019, 23:45
Лірник про Майдан: На «вході» була Україна-колонія, на «виході» – самодостатня держава
ZIK
ZIK

Усе одразу змінити нереально, адже система – дуже потужна. Тому побороти інерцію і старі звички за п’ять років – складно. Однак, Україна взяла курс подалі від Москви, що було головною вимогою Майдану.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK сказав казкар та інжинер Сашко Лірник.

«Я вийшов на Майдан, бо відчув, що Україну віддають москалям. Головним завданням було вирвати нашу державу з російських лап. Потім додалися політичні гасла», – каже казкар.

Сашко Лірник переконаний, що головні зрушення після Майдану таки відбулися в Україні.

«Так, багато не змінилося, надалі є клани... Та що я маю зараз? Те, що мене влаштовує, а саме курс України подалі від Москви. Нарешті є зрушення в мовній політиці, ми добилися мовних квот. Головне, зрозуміли, що є Україна», – наголошує казкар.

Він упевнений, що для абсолютних системних змін – п’ять років – це надто мало.

«Я маю демократичну країну, де дуже ретельно можу поливати брудом будь-кого, навіть президента. За це нічого не буде. Звернімо увагу на Росію чи часи Януковича, коли ми відчували зовсім інші настрої. Також розумію, що все одразу змінити не можна. Адже система – дуже потужна. Тому побороти інерцію за п’ять років – дуже важко», – підкреслює казкар.

Також Сашко Лірник вважає, що зараз Україна рухається у правильному напрямку.

«В Україні йде війна, тому останнє, що нам зараз треба – це всім «пересратися» в середині держави. Ми це все проходили сотню років тому. Москалів, які нас атакували було небагато, але вони взяли всю країну. Вибачте, але під час збройного конфлікту, для мене на першому місці стоїть військова потуга, на другому – боротьба з суддями, наприклад. До слова, нам непомітні результати багатьох справ. Так, на вилучені у Януковича кошти, ми купили ракети. Тому все ми робимо правильно», – говорить казкар.

На міжнародному рівні в України є підтримка Заходу, звертає увагу Сашко Лірник.

«До того ж ми законодавчо закріпили свої прагнення. Я хочу, щоб ми разом були. На «вході» була Україна-колонія, на «виході» – самодостатня держава», – казкар.

Водночас, народний депутат України Володимир Парасюк переконаний, що Майдан ще не завершився, а найбільша загроза – реванш.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 23:41 :17