Новини » Спорт 20 лютого, 2019, 16:08
Команда «Динамо» U-19 обіграла «Ювентус» у 1/16 фіналу Юніорської Ліги УЄФА
fcdynamo.kiev.ua

Футболісти юніорської команди київського «Динамо» U-19 сьогодні, 20 лютого, вийшли до 1/8 фіналу Ліги УЄФА сезону-18/19, упевнено перемігши у столиці України ровесників з італійського «Ювентуса» з рахунком 3:0.

М’ячі у ворота італійців на столичному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського забили Артур Ващишин (6-та хвилина), Сергій Булеца (70) та Денис Попов (85), повідомляє fcdynamo.kiev.ua.

Нагадаємо, що на шляху до матчу першого раунду плей-оф з туринцями команда Ігоря Костюка у першому раунді Ліги УЄФА здолала болгарський «Септемврі» (1:0, 5:1), а у другому – бельгійський «Андерлехт» (1:1, 2:1).

Натомість «Ювентус» посів друге місце у групі H, де виступав разом з клубами «Манчестер Юнайтед» (Англія), «Валенсія» (Іспанія) та «Янг Бойз» (Швейцарія).

Поєдинки 1/8 фіналу турніру пройдуть 12 і 13 березня, чвертьфінали – 2 і 3 квітня. Півфінали і фінал відбудуться відповідно 26 і 29 квітня на стадіоні «Коловрей» у Ньйоні (Швейцарія).

Додамо, що під час жеребкування, що відбудеться у п’ятницю,  22 лютого, визначаться пари від 1/8 фіналу і до вирішального матчу Юніорської Ліги УЄФА сезону-18/19.

2019-07-19 17:35 :40