live
Новини » Політика 1009

«Хибна логіка зайчика»: Майдан не був причиною війни з Росією, – Сазонов

ZIK

Логіка людей, які вважають, що війна з Росією та окупація наших територій стала наслідком Майдану – це «хибна логіка зайчика». Зайчик вважає, що вовк його не з'їсть, коли той гарно поводитиметься. Та, насправді, Росія задовго до Майдану готувалась до війни з Україною.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK наголосив політолог Кирило Сазонов.

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва опитав експертів щодо основних позитивних та негативних наслідків Майдану. Так, більшість експертів переконані, що найпозитивнішим наслідком Революції є утвердження вектора розвитку Україна у західному напрямку.

У той же час 47 експертів висловили переконання, що основним негативним наслідком Революції є початок війни з Росією. Така відповідь неабияк здивувала Кирила Сазонова.

«Покажіть мені цих 47 експертів, які кажуть, що втрата частини Донбасу та Криму стали наслідками Майдану. Я називаю це «хибною логікою зайчика». Зайчик вважає, що коли він гарно поводитиметься, то вовк його не з'їсть. Та Росія до війни з Україною та окупації Криму готувалась задовго до Майдану», – наголосив експерт.

Він зазначив, що буквально за декілька днів після захоплення окупантами АР Крим вони почали видавати ордени за так зване «визволення Криму».

«Що таке орден? Є державне замовлення, яке формується довго. Формується комісія, оголошується творчий конкурс, три місяці, а то й півроку приймаються заявки. Тобто як мінімум рік іде на затвердження готового ескізу ордена. Тобто це рішення було ухвалено за декілька років до окупації Криму. І це лише один приклад», – розповів політолог.

Як повідомлялося, сьогодні офіційна дата початку тимчасової окупації Криму, яка була визначена 21 квітня 2015 року постановою Верховної Ради «Про Заяву Верховної Ради України «Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків».

Loading...
Loading...
Loading...