Новини » Політика 20 лютого, 2019, 12:08
Гройсман: Відповіддю України на агресію має бути перетворення держави у регіонального лідера
ZIK
ZIK

Україна пройшла непростий період, та відповіддю на агресію має бути перетворення держави на справжнього лідера. Для цього потрібні структурні глобальні зміни, впровадження яких розпочалось п’ять років тому.

Про це на засіданні уряду, яке транслював ZIK, заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він наголосив: боротьба за незалежну Українську державу триває досі. Росія продовжує намагатись знищувати наші території чи заволодіти ними, однак «це неможливо».

«Неможливо перемогти правду, волю і дух українських воїнів, українців, які стали об’єднаними та згуртованими», – підкреслив Гройсман.

Натомість відповіддю на російську агресію має бути перетворення держави на справжнього регіонального лідера.

«Для цього нам потрібні структурні та глибокі зміни, які ми розпочали робити п’ять років тому – децентралізацію, зміну інфраструктури, ми стали виходити на нові ринки, економіка починає оживати та зростати. Ми посилили фінансове забезпечення та озброєння українського війська», – заявив прем’єр.

Він переконаний: Україна пройшла непростий період, та шлях, що попереду, теж «має бути насичений правильними рішеннями».

«Я глибоко переконаний, що ми досягнемо поставлених цілей», – заявив глава уряду.

Окрім того, він переконаний: ті, хто вшановує свою історію, мають можливість будувати якісне майбутнє.

«Багато років усіх українців змушували забути про трагічну вісь нашої історії, для того, щоб стерти нашу ідентичність. Цього неможливо допустити, тому ми особливо надаємо увагу тим питання, що створюють і нагадують про часи, які для нас були надзвичайно важкими – як в минулій, так і в сучасній історії», – зазначив Гройсман.

Тож він зазначив: Мінкультури має низку відповідних проектів щодо увічнення національної пам’яті. Реалізація їх – обов’язок перед предками та нащадками.

«Маємо зробити все для того, щоб наша пам’ять була фундаментальною», – підкреслив Гройсман.

Як повідомлялось, Володимир Гросман заявляв, що уряд України упродовж останніх років проводить фундаментальні реформи, які формують нову систему побудови країни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 14:25 :29