Новини » Політика 20 лютого, 2019, 23:10
Безсмертний: Питання про війну, економіку – і рейтинг Зеленського скотиться до нуля
ZIK
ZIK

Володимир Зеленський не хоче брати участі у дебатах з іншими кандидатами у президенти, бо втратить після цього рейтинг.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів український дипломат і політик Роман Безсмертний.

Ведуча програми поцікавилася у пана Безсмертного, можливо треба прийняти закон про обов’язкові дебати для кандидатів у президенти, адже, наприклад, Володимир Зеленський сидить і мовчить? У відповідь політик зауважив, що Володимир Зеленський прекрасно розуміє, що питання про війну, економіку та соціальну політику – та його рейтинги скотяться до нуля.

«Для мене тема дебатів – це питання цивілізованості політиків. Для мене очевидно, що в Україні немає політики і дуже мало політиків. Дуже мало тих, які здатні вести фахову розмову, демонструвати культуру, яку належить мати лідерам. Те, що відбувається – це наслідок неякісної низькопробної політики, неякісних політиків і нікудишнього законодавства. Воно було, як постсовок так і залишилося. Також це наслідок пригнічених ЗМІ. З одного боку, на певних каналах є стоп-листи для певних політиків, а на інших їх запрошують, але задають неправильні запитання», – зазначив політик.

Також пан Безсмертний звернувся до виборців із закликом: якщо вони хочуть досягнути чогось у житті, то треба припинити реагувати на шоу в політиці. Бо політика – це важка праця.

«Це пошук відповідей на складнючі питання. Відповідь на складні питання можна знайти тільки в спілкуванні. Треба терпіти критику й поважати опонента, що б він не говорив. Не треба махати руками, бо в цьому випадку відповіді не знайдеш», – сказав гість програми.

Крім того пан Безсмертний додав, що невпевненість – це одна з причин не вийти на дебати, і вона може бути головною.

«Також це ще сподівання на те, що ми живемо в тоталітарній державі, де глухонімий капітан далекого плавання може стати президентом», – констатував політик.

Нагадаємо, Громадянська мережа «ОПОРА» вказує, що безкоштовний концерт Володимира Зеленського в Ужгороді можна розцінювати як підкуп виборців, оскільки шоумен є кандидатом у президенти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 14:15 :30