Новини » Економіка 19 лютого, 2019, 18:04
Зниження податків не спрацює: інвестбанкір застеріг від простого рішення
ZIK
ZIK

Є така думка, що в Україні треба зменшити податки, бо вони заважають. Але насправді не податки заважають. Це те саме, коли кажуть людині, що в неї четверта стадія раку, але їй поставлять брекети.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса.

Гість програми зауважив, що основною проблемою України є нерівність між громадянами. За словами Фурси, ця проблема виходить з того, що в нас є високий рівень корупція і тіньової економіки.

«У нас є багато людей, які не платять податки. В результаті маємо проблеми з пенсіями. І в рамках того соціального договору, який не працює нормально, в країні створюється нерівність. Але коли ми будемо це виправляти, не про податки потрібно вести розмову.

От є така думка, що в Україні треба зменшити податки, бо вони заважають.  Але насправді не податки заважають. Це те саме, коли кажуть людині, що в неї четверта стадія раку, але їй поставлять брекети», – зазначив Сергій Фурса.

На його думку, основна проблема для бізнесу в Україні – не високі податки, а верховенство права.

«У нас зовсім інша проблема, коли в бізнесу питають, чи буде він інвестувати. І це верховенство права. А коли ми говоримо про офшори, то це якраз низькі податки. Ми маємо розуміти, що не можна одночасно боротися з офшорами і зменшувати податки.

Велика країна не може існувати з податками 10%. От зараз нам не вистарчає коштів на пенсіонерів, і ми кажемо: а давайте знизимо податки. Але воно не спрацює. В Україні не високі податки. Проблема з податками не є основною проблемою для українського бізнесу і для зростання української економіки», – заявив Сергій Фурса.

Нагадаємо, в Міністерстві фінансів заявили, що податкові надходження до загального фонду держбюджету за результатами минулого року були на 8,1 мільярда гривень нижчими за планові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 07:44 :07