Новини » Політика 19 лютого, 2019, 20:01
Юрій Бойко пропонує відкрити ще один КПВВ, щоб зменшити черги на «Станиці Луганській»
Юрій Бойко
Юрій Бойко

На пункті пропуску «Станиця Луганська» – постійні черги, у яких людям доводиться простоювати цілими днями. Натомість готовий КПВВ, який би міг послабити навантаження на «Станицю Луганську», зачинений. Тож потрібно домовитись про його розблокування і полегшити життя громадянам.

Про це засновник «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко заявив під час робочої поїздки в Луганську область, повідомляє офіційний сайт політсили.

Зараз через КПВВ «Золоте» здійснюється тільки пропуск громадян, які проживають у «сірій зоні». Потрапити на окуповану територію Луганщини або ж виїхати звідти можна тільки через КПВВ «Станиця Луганська».

За словами Юрія Бойка, це створює безліч незручностей для громадян.

«Ситуація взагалі дика. За минулий рік пройшло три мільйони осіб. Пропускає людей тільки КПВВ «Станиця Луганська». Коли людям треба провідати родичів або потрапити туди для вирішення важливих життєвих питань, вони витрачають майже добу на дорогу», – заявив Бойко.

Він переконаний: можна домовитися, щоб існувало два переходи, до того ж для цього «уже є вся необхідна інфраструктура».

Юрій Бойко
Юрій Бойко

«Те, що людей прирікають на такі походи – 400 км до Станиці Луганської – це, звичайно, неподобство. Це на всі 700 тисяч осіб, які живуть там, плюс 250 тисяч переселенців», – підкреслив політик.

«Тут – готовий контрольний пункт, готовий перехід, треба домовилися, щоб його відкрити. Зараз мені дали інформацію, що та сторона проти. Тому завдання – відкрити цей блокпост, щоб люди могли спокійно відвідувати своїх рідних і вирішувати питання», – зазначив Юрій Бойко.

Як повідомлялось, раніше Бойко заявляв, що влада намагається «економити» на пенсіонерах, ветеранах, реалізовуючи політику подвійних стандартів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 02:05 :12