Новини » Світ 19 лютого, 2019, 8:48
ЄС буде не проти, якщо Brexit відкладуть, – Юнкер
Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Європейський Союз дав зрозуміти, що дозволить Великій Британії відкласти вихід з блоку, якщо вона про це попросить.

Такий висновок можна зробити з і слів президента Єврокомісії Жан-Клод Юнкера, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на DPA.

«Будь-яке рішення просити більше часу лежить на Великій Британії. Якщо такий запит буде зроблений, ніхто в Європі не буде проти цього. Якщо ви спитаєте, як надовго можна відкласти вихід я не маю на тимчасових рамок», – сказав Юнкер.

«Коли справа доходить до Brexit, це – як бути перед судами або у відкритому морі; ми знаходимося в руках Бога», – додав президент Єврокомісії.

Юнкер цього тижня має зустрітися з британською прем’єркою Терезою Мей, яка вже заявляла, що не збирається відкладати Brexit і має намір вивести країну з ЄС 29 березня.

Раніше Мей заявляла в Брюсселі, що зможе отримати схвалення угоди у британських депутатів, якщо будуть гарантії неповернення до прикордонного контролю між Північною Ірландією та Республікою Ірландія.

Але поразка уряду в символічному голосуванні в парламенті Британії 14 лютого послабила її обіцянку і збільшила ризик «жорсткого»Brexit за 40 днів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 04:27 :53