Новини » Львів 19 лютого, 2019, 16:23
В Яворові пошану Майдану віддає незрячий священик піснею «Плакала калина»
В Яворові пошану Майдану віддає незрячий священик піснею «Плакала калина»
В Яворові пошану Майдану віддає незрячий священик піснею «Плакала калина»

Сьогодні, 19 лютого, з нагоди 5 річниці Революції гідності в міському Народному домі Яворова відбудеться урочистий концерт пароха УГКЦ Серця Ісуса і Серця Марії, незрячого отця Вітольда Левицького «Плакала калина».

Про це передає з місця події власкор IA ZIK

На зустріч з іменитим священиком, якого знає і поважає світ, прийшли люди рідного віку, серед яких домінує молодь.

Священик не лише виконує пісні й розмовляє із аудиторією на духовні та патріотичні теми.

Нагадаємо, що пісня «Плакала калина» у виконанні незрячого отця Вітольда Левицького, пароха церкви Серця Ісуса і Серця Марії з міста м. Долини, що на Прикарпатті, приурочена пам’яті воїна, який упав на полі бою, захищаючи Батьківщину.

68-літній отець Вітольд уже кілька років, як втратив зір через важку хворобу. Але священик каже, що зумів прийняти це з миром.

«На все воля Господа… Коли Бог щось забирає, натомість інше додає. Коли я мав зір, то дуже багато працював – всюди бував із духовними місіями, і навіть за кордоном. Тепер, мабуть, Бог хоче, аби я більше часу присвятив спокійній молитві. Праця – теж молитва, але відколи я втратив можливість споглядати світ, то зізнаюся – почав трохи більше молитися», – переконаний священик.

Уже понад десяток років отець разом зі своїм дитячим ансамблем «Діти світла», виступають у різних куточках України із концертами духовної пісні та короткими проповідями.

На думку отця Вітольда, пісня дозволяє легше осягнути християнські цінності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 17:09 :16