Новини » Київ Читать эту новость на русском

В Києві Volkswagen Touareg таранив Audi Q7 з дітьми в салоні

У ніч на 19 лютого в Києві на вулиці Ольшанська сталося ДТП. Volkswagen Touareg врізався в Audi Q7. Причому водій Volkswagen не загальмував навіть після зіткнення, а продовжив таранити Q7. Сім’я, яка перебувала в салоні не виходила з салону до прибуття поліцейських.

Про це з місця події повідомляє Інформатор.

За словами Софії, дружини водія Audi, вони рухалися на невеликій швидкості, коли в них «не зменшуючи швидкості» врізався Volkswagen. Однак навіть після зіткнення Touareg не зупинився, продовживши таранити Q7.

Коли ж з салону Volkswagen все ж вийшов водій, він ледве стояв на ногах. Ніяких спроб спілкуватися з ним сім’я з Audi не робила, оскільки водій був налаштований агресивно. Крім водія і його дружини в салоні також знаходилися три дитини п’яти, семи і восьми років.

Коли на місце події прибули поліцейські, водій Volkswagen, який ледве тримався на ногах, відмовився проходити тест на алкоголь. Більш того, незважаючи на свідчення свідків події, винуватець ДТП стверджував, що за кермом був не він, а водій просто зник з місця події. На щастя, оскільки швидкість зіткнення була невисока, ніхто з учасників аварії не постраждав.

Loading...