live
Новини » Львів

У Дрогобичі і Стебнику рівень захворювання на ГРВІ та грип серед школярів зменшився, а на кір – зріс

Учора, 18 лютого, у Дрогобичі і Стебнику, після двотижневої перерви через високий рівень захворювання на ГРВІ та грип, у школах відновлено навчання.

Зі слів начальника відділу освіти виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Петра Сушка, показник захворюваності за час призупинення навчально-виховного процесу знизився з 18,8 до 9,25 відсотка.

Однак, посадовець наголосив, що серед учнів знову збільшилась кількість хворих на кір. Критична ситуація склалась у ЗОШ № 16, де 19 хворих учнів, а це понад 60% від загальної кількості хворих у всіх школах міста.

Начальник відділу охорони здоров’я виконавчого комітету міської ради Володимир Чуба каже, що така ситуація, цілком ймовірно склалася через низький рівень вакцинації проти кору серед учнів цієї школи у зв’язку із супротивом батьків.

Також посадовець додав, що у Львівській області розпочинають масштабну роботу із вакцинування дітей проти кору. Володимир Чуба закликав керівництво міста та начальника відділу освіти провести низку інформаційних заходів серед батьків.

«У випадку загострення ситуації із захворюванням дітей на кір, необхідно буде приймати рішення про заборону відвідування нещепленими дітьми дошкільних навчальних та загальноосвітніх закладів», – сказав В. Чуба.

На нараді ще раз нагадали, що медпрепарати, якими зараз вакцинують дітей, є бельгійського виробництва і ризик небажаних реакцій є мінімальним, тому нема причини для спротиву з боку батьків.

Нагадаємо, впродовж минулих двох тижнів у школах Дрогобича та Стебника серед школярів було зупинено навчальний процес.Loading...
Loading...
Loading...