Новини » Політика 19 лютого, 2019, 21:40
Трьох полонених українських моряків мають обстежити в лікарні, – Денисова

Поранених українських моряків Андрія Артеменка, Андрія Ейдера та Василя Сороку буде направлено на обстеження до медзакладу.

Про це повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook.

«За інформацією від уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової, трьох поранених українських військовополонених моряків Андрія Артеменка, Андрія Ейдера та Василя Сороку буде направлено на обстеження до лікарні. Нарешті РФ дослухалася до закликів України і всього цивілізованого світу надати хлопцям медичну допомогу», – зазначила українська омбудсмен.

При цьому вона висловила сподівання, що заяви Москалькової про «поглиблене обстеження» не обмежаться поверхневим оглядом.

«Адже за майже три місяці наші хлопці так і не отримали кваліфікованого лікування», – підкреслила Денісова.

Як додає Укрінформ, за інформацією на сайті російського омбудсмена Тетяни Москалькової, полонений Андрій Артеменко сьогодні направлений у 1-шу Градську лікарню на обстеження. Там же 21 лютого пройде медогляд Андрій Ейдер, а Василя Сороку повезуть у 4-ту міську поліклініку.

«У разі якщо обстеження засвідчить необхідність поглибленого лікування, воно буде своєчасно проведене», – заявили у прес-службі російського омбудсмена.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 00:28 :10