Новини » Світ Читать эту новость на русском

Трамп відреагував на позов, який подали проти нього через введення надзвичайного стану

Президент США Дональд Трамп. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Керівництво штату Каліфорнія реалізує проекти в сотні разів дорожче будівництва стіни на кордоні США з Мексикою.

Про це заявив американський президент Дональд Трамп у відповідь на позов, який подали до суду Сан-Франциско губернатори 16 штатів проти введення надзвичайного стану, пише «Сегодня».

«Як я передбачав, 16 штатів, більшістю з яких керують виступаючі за відкритий кордон демократи і радикальні ліві, подали позов, і, звичайно ж, в 9-ий округ! Очевидно, за це відповідає Каліфорнія – штат, який витратив мільярди доларів на проект швидкісних поїздів, що вийшов з-під контролю, без надії на його завершення», – написав Трамп в Twitter.

 

В іншому «твіті» він додав, що нереалізований проект швидкісних поїздів в Каліфорнії обійшовся «в сотні разів дорожче» так званої «стіни Трампа», а перевитрата коштів на нього «досягла світового рекорду».

 

Нагадаємо, коаліція з 16 штатів США судиться з адміністрацією президента Дональда Трампа щодо його рішення оголосити надзвичайну ситуацію для залучення коштів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

15 лютого президент США Дональд Трамп у п’ятницю оголосив режим надзвичайного стану у країні, щоб отримати фінансування для будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Loading...