Новини » Політика 19 лютого, 2019, 0:30
Степан Хмара: Якщо у ВРУ буде 226 капітулянтів, її спалять
ZIK
ZIK

Скасування можливості розміщення іноземних воєнних баз в Україні це погано але ця перехідна норма допоможе у випадку зміни розкладу сил у Верховній Раді.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив професор кафедри політології НаУКМА, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» Олексій Гарань.

За словами професора Гараня, скасуванням норми про розміщення баз на українській території ми скасували легальні можливості для розміщення російських баз, і відповідно для НАТО. Це погано, але це перехідна норма.

«Уявімо собі розклад сил в українському парламенті після виборів, є гарантія що там не буде 226 депутатів частина з яких представлятиме проросійські сили, частина негідники, конформісти, угодовці, які можуть в якийсь момент проголосувати, щоб надати Росії таку можливість?», – зауважив Гарань.

Однак, радянський політв’язень, Герой України Степан Хмара вважає, що такого не може бути, бо це б означало ліквідацію України як самостійної держави. За його словами, хоча Україна зараз дуже слабка, суспільство випереджає владу і цього не допустить.

«Якщо буде 226 капітулянтів у Верховні Раді, то вона буде спалена. Те, що така норма буде в Конституції це спецоперація Росії. Ми кажемо, що ми йдемо до НАТО, кому потрібна така країна, яка не дозволяє розміщення баз на своїй території? В цьому відношення Москва спрацювала блискавично», – переконаний герой України.

Нагадаємо, 7 лютого народні депутати підтримали внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО. Того ж дня голова ВРУ підписав закон.

Президент України Петро Порошенко під час виступу у ВРУ наголосив, що позаблоковість Україну ні від чого не врятувала, держава має рухатись до ЄС та НАТО.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:37 :34