live
Новини » Львів

Справа Кулака: Скандальний головний лікар Жидачівської РЛ звільнився. Документ

Роман Кулак

Сьогодні, 19 лютого, стало відомо, що головний лікар Жидачівської районної лікарні Богдан Бойчук, за часів керівництва якого у лікарні сталося декілька випадків смертей пацієнтів з вини лікарів, написав заяву про звільнення, яку затвердив голова районної ради.

Про це повідомив громадський активіст Володимир Кулак.

У документі зазначається, що заява головного лікаря була написана ще 6 лютого, а затверджена головою районної ради 11 лютого. Також зазначається, що наразі призначено виконувача обов’язків головного лікаря, а на посаду буде оголошено новий конкурс.

<nbsp;>

Нагадаємо, сумна слава спіткала Жидачівську ЦРЛ після скандалу з неправильною діагностикою та неналежним наданням медичних послуг 12-річному Романові Кулаку, у наслідок чого він помер 27 червня 2017 року.

Провину лікарів було підтверджено КЕК при ЛОДА та Міністерстві охорони здоров’я, у наслідок чого було обрано запобіжні заходи двом лікарям. Одного з них вже звільнено, а хірурга відсторонено від роботи.

Другим трагічним випадком стала смерть 28 грудня 2018 року породіллі, вину лікарів у чому також доведено КЕК та відкрито кримінальну справу у Нацполіції.

Відразу після цього випадку Богдан Бойчук написав заяву про звільнення, яку, проте, поки ніяк не може затвердити сесія Жидачівської районної ради. Не проголосували за звільнення головного лікаря депутати і у четвер, 31 січня.

Також Головному лікарю лікарні спочатку було призначено стипендію Президента України, яку згодом скасовано рішенням МОЗ, Кабінету Міністрів та указом Президента.

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Loading...