Новини » Політика 19 лютого, 2019, 23:50
Роман Насіров: Питання миру та реінтеграції територій має бути ключовим
ZIK
ZIK

Питання миру та реінтеграції окупованих територій є ключовим сьогодні і залишиться таким у квітні.

Про це в ефірі програми «не Дебати» на телеканалі ZIK заявив політик Роман Насіров.

За його словами, в Україні питання миру та реінтеграції окупованих територій має бути пріоритетним і він хотів би кожного дня чути його в сесійній залі Ради і на засіданні Кабміну.

«Змушений констатувати факт, що цього не відбувається. Питання для Президента, який буде обраний, та парламенту є і буде залишатися наведення миру і повернення територій в найкоротші строки», – вважає пан Насіров.

Як зауважив політик не можна сказати, що це питання лише Президента, Кабінету міністрів чи Верховної Ради, воно стосується всієї влади.

«Що зараз влада повинна робити? Мати чіткий план реінтеграції територій починаючи зі завтра. Ми як громадяни повинні відчувати, якщо території повернуться, то влада готова їх реінтегрувати, бо якщо вона не готова, то це фактично означає, що ніхто не очікує їх повернення в найкоротші строки. Це обурює», – додав Насіров.

На його переконання, якщо кожна людина з окупованих територій незважаючи на те, що вони залякані, буде хотіти повернення – це відбудеться.

«Так само і громадяни, які живуть на неокупованій території України, незалежно від того, де вони мешкають, мають думати, як наші співгромадяни будуть повернуті. Ми повинні хвилюватися про медицину, навчання, пенсіонерів, соціально незахищених громадян. Ми повинні хвилюватися про підприємців і бізнес, який там був і повинен бути і як ці люди зможуть повернутися до нормального життя», – констатував Роман Насіров.

Нагадаємо, що Шевченківський районний суд Києва 14 лютого арештував 300 тисяч доларів на британських рахунках колишнього голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 01:05 :52