live

Роман Безсмертний: Держави забагато в економічному житті і замало у секторі безпеки

ZIK

В Україні державу треба перемістити в сектор безпеки і забрати її з сектору економіки.

Про це в ефірі програми «не Дебати» на телеканалі ZIK заявив український дипломат і політик Роман Безсмертний.

Пан Безсмертний вважає, що соціальна політика будь-якої держави похідна від економічного стану країни. При цьому він зауважив, що валовий національний продукт України складає 7,9% від середнього показника у європейських державах.

«Реальний стан української економіки знаходиться в такій ситуації, що для кандидата в президенти відповідь на питання, що ділити закінчується відповіддю – ділити нічого. При цьому треба розуміти, що корупційна система, в якій ми проживаємо, хворіє на те, що держави занадто багато в економічному житті і її занадто мало в секторі безпеки», – зазначив Безсмертний.

Зокрема, політик зауважив, що для нього, як для неоконсерватора, тема свободи людини, яка займається справою, яка створює робочі місця і платить податки, є на першому місці. За його словами, для того, щоб створити певну соціальну подушку для суспільства, треба зорієнтував всі зусилля на те, щоб займатися реальним сектором економіки.

«Очевидно, що дуже важливим завданням є свобода для людини, яка займається власною справою, її підприємницька активність, максимальні умови для реалізації цієї активності, не просто діалог, а лібертаріанські умови. Я допускаю хіба що маневри в секторі адміністрування і податків таким чином, щоб мінімізувати навантаження», – сказав політик.

Крім цього, він додав, що надалі тягнути солідарну модель пенсійного забезпечення не просто небезпечно, а збитково для держави. Потрібно переходити на інші накопичувальні системи, при цьому треба вітати секторальні доплати, які можуть бути на підприємствах і інші речі, які розвиваються в секторі пенсійного забезпечення.

«Я можу сказати, що пенсійні установи це такі ж фінансові установи, як банківські, які можуть бути кредитними установами», – пояснив гість програми.

До слова, Романа Безсмертного запрошують стати частиною команди кілька фаворитів президентської гонки. Йому пропонують високі посади в разі переходу.Loading...
Loading...
Loading...