live
Новини » Політика 200

Провокації Москви у церквах можуть призвести до людських жертв, – Курносова

На фоні падіння рейтингу Путіна Кремлю потрібно задати російським пропагандистським ЗМІ нові теми для розмов, в основному – про Україну. Для цього намагаються дестабілізувати ситуацію на релігійному ґрунті. Тож СБУ потрібно бути пильною, адже за таких ситуацій не виключеними є і людські жертви.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловила російський політик в еміграції Ольга Курносова.

Путін прямо заявляв, що Петро Порошенко, буцім, організовуватиме напади на церкви і відбиратиме крами в Московського патріархату.

«Тому СБУ так пильно за цим слідкує. Адже розуміє, що відбуватимуться такі провокації», – переконана Курносова.

Вона зазначила: зараз у правлячої верхівки Росії не найкращі часи – рейтинг Путіна падає, економічна ситуація погіршується, а незабаром ще й запустять нові санкції. Тож у таких умовах російським телеканалам потрібно задати нові теми для розмов.

«Про що говорити? Звичайно, що про Україну. Для того, щоб розповідати, як тут погано, має бути реальна фактура. Тож тут можна очікувати і на більш жорсткі речі. Не здивуюсь, якщо будуть людські жертви. СБУ потрібно максимально ретельно працювати над цим, щоб Москві не вдалось здійснити ті провокації, які вона запланувала. Адже, справді, це їхній улюблений почерк», – підкреслила Ольга Курносова.

Нагадаємо, раніше голова СБУ Василь Грицак повідомляв, що так зване «МГБ ДНР» та їхні куратори планували атаки на два десятки релігійних об’єктів на території України.

Окрім того, за його словами, СБУ фіксує цілеспрямовану діяльність російських спецслужб з дестабілізації суспільно-політичної ситуації, використовуючи штучні конфлікти на релігійному ґрунті.

Loading...
Loading...
Loading...