Новини » Київ 19 лютого, 2019, 17:12
Прокуратура Києва відстояла повернення громаді землі на Подолі вартістю 4 млн гривень

Постановою Північного апеляційного господарського суду залишено в силі рішення господарського суду міста Києва, який повернув з незаконної оренди земельну ділянку вартістю понад 4 млн гривень, що розташована на вул. Сирецькій, 33 у Подільському районі м. Києва.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Установлено, що Київрада надала ТОВ «Лангора» цю землю у довгострокову оренду у зв’язку з переходом до товариства права власності на будівлю площею 68 кв м, яка на ній розташована. При цьому площа виділеної земельної ділянки виявилася у 22 рази більшою, ніж площа вказаного об’єкта, та є неспівмірною.

Крім того, рішення про виділення землі було прийнято Київрадою з порушенням вимог земельного та містобудівного законодавства, без проведення земельних торгів та без внесення змін до Генерального плану міста Києва.

За таких обставин, Північний апеляційний господарський суд погодився з рішенням господарського суду міста Києва та доводами прокурора і визнав обґрунтованими підстави для визнання незаконним та скасування рішення Київради, визнання недійсним договору оренди та визнання відсутності права користування земельною ділянкою у приватного товариства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 15:34 :54