Новини » Політика 19 лютого, 2019, 13:16
Палій: Департамент Горбатюка схильний розглядати справи десятиліттями

Справи вбитих на Майдані розслідуються надто повільно. Тому варто віднайти компроміс між вимогами часу і ретельністю розслідувань. Адже встановлене за сотню років правосуддя стає лише дослідженням для істориків, а не застереженням і цінним уроком.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK сказав політолог Олександр Палій.

«Я впевнений, що для розслідування вбивств на Майдані є політична воля. Утім, правоохоронні органи обрали цікаву позицію. Мовляв, необхідно повне дотримання всіх норм, аби ніхто не причепився до порушень процедурних норм», — зазначає політолог.

Олександр Палій вважає, що департамент Горбатюка схильний розглядати справи десятиліттями.

«Він неначе грається іграшками, забуваючи, що ключове у встановленні правосуддя — час. Адже правосуддя через сотню років може бути майже нікому непотрібним», — наголошує політолог.

Олександр Палій звертає увагу на те, що у слідчих діях потрібно віднайти компроміс, який пришвидшить розслідування.

«Горбатюк сам визнає, що час у розслідуванні — другорядна справа. Я згідний з тим, що справами треба займатися у такий спосіб, щоб їх неможливо було б оскаржити у міжнародних судах. Однак, хотілося б віднайти компроміс між вимогами часу і ретельністю розслідувань», — підкреслює політолог.

Олександр Палій наголошує: час у правосудді — це надважлива річ.

«Якщо правосуддя відбувається за місяць чи два — це великий урок. Люди розуміють, що не треба робити злочини. Втім, якщо правосуддя встановлюється за сто років, то стає лише дослідженням для істориків», — пояснює політолог.

Нагадаємо, раніше в ГПУ розповіли про результати слідчих дій щодо вбивств героїв Майдану.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 00:08 :07