Новини » Політика

Омельченко: Захоплення України РФ готувала з 2007 року

ZIK

На виборах 31 березня український народ має обрати президента та Верховного Головнокомандувача, який акумулюватиме зусилля на збереження України. Адже Путін все буде робити для того, щоб зруйнувати Україну руками українців.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив Герой України, народний депутат 2-6 скликань, генерал лейтенант Служби безпеки України Григорій Омельченко.

«Я особисто дуже добре знайомий з Володимиром Путіним і знаю його психологічний і внутрішній світ. Точно можу сказати, що душі там немає, а є дуже чорна прірва. Тому все буде робитись для того, щоб зруйнувати Україну руками українців», – сказав Омельченко.

Він розповів, що не з чуток знає, що таке війна з агресором. Тому кількість загиблих його дуже лякає.

«Мого молодшого сина привезли з передової всього в осколках. Загалом же є понад 13 тисяч загиблих, і близько 30 тисяч співвітчизників поранено. Тому для мене питання збереження української державності є не порожніми словами», – розповів він.

Він вважає, що зараз треба відкинути всі непорозуміння. Адже є дуже велика імовірність, що держава може довго не проіснувати.

«31 березня ми прийдемо на вибори, а 1 квітня можемо прокинутися у країні дурнів з різноманітними клоунами. Тому я ціную і поважаю оптимізм людей, але акцент треба ставити на те, щоб український народ обрав президента, Верховного Головнокомандувача, який акумулює зусилля для збереження України», – зазначив Омельченко.

Адже, за його словами, напад Росії на Грузію і на Україну готувався не один рік і про це навіть можна дізнатися з Мюнхенської конференції 2007 року, де виступала російська делегація.

«У 2007 році за рік до нападу на Грузію Путін виступав у Мюнхені і виклав концепцію того, що потім здійснив. І вже у лютому 2009 року Путін із Медведєвим не приїхали на 45-ту Мюнхенську конференцію. Але зараз вже точно можна сказати, що захоплення України готувалося одразу після анексії 20 відсотків території Грузії, зокрема Осетії і Абхазії», – прокоментував він.

Нагадаємо, вчора, 18 лютого, глава європейської дипломатії Федеріка Могеріні заявила про те, що рішення про додаткові санкції Європейського Союзу проти Росії може бути прийнято в найближчі тижні.

Loading...