Новини » Львів 19 лютого, 2019, 14:45
НАЗК досі не передало НАБУ рішення про порушення в деклараціях Богдана Дубневича
Богдан Дубневич. Фото: ZIK
Богдан Дубневич. Фото: ZIK

Національне агентство запобігання корупції ще 1 лютого на своєму засіданні затвердило рішення про завершення повної перевірки декларації народного депутата Богдана Дубневича та виявлення корупційних правопорушень. Тоді ж Агентство прийняло рішення скерувати матеріали в НАБУ, але досі, хоча минуло майже три тижні, не зробило цього.

Про це під час презентації звіту про роботу у другому півріччі 2018 року повідомив Директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський, інформує кореспондент ІА ZIK.

«Нам відомо про рішення НАЗК, але матеріалів від них ми поки не отримували. Хоча й маємо інформацію, що вони вже нам надіслані», – повідомив Тарас Лопушанський.

Також він додав, що детективи не особливо розраховують на результати перевірок декларацій з боку НАЗК, а у потрібних провадженнях самі аналізують фінансові документи фігурантів розслідувань.

Нагадаємо, на початку лютого на засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції були прийняті рішення про затвердження результатів повної перевірки декларацій Богдана Дубневича. Виявлено факти недостовірного декларування – складений обґрунтований висновок щодо правопорушення, пов’язаного з корупцією, який буде направлено до НАБУ.

У НАЗК зазначають, що перевірка декларації народного депутата була розпочата за інформацією громадської організації та правоохоронного органу. Хоча насправді повідомлення про корупцію надійшло від журналістів ІА ZIK.

Ще 24 жовтня 2017 року журналісти ZIK надіслали в НАЗК повідомлення про корупцію щодо народного депутата Богдана Дубневича.

17 листопада 2017 року НАЗК було прийнято рішення № 1203 про проведення повної перевірки декларації Богдана Дубневича за 2016 рік.

19 січня 2018 року було прийнято рішення про продовження строку повної перевірки.

Cтаном на 16 березня проведено повну перевірку декларації та розпочато підготовку проекту рішення.

Підготовка проекту рішення зайняла у НАЗК майже рік.

У цьому повідомленні про корупцію наданому у НАЗК 24 жовтня йшлося:

«Просимо перевірити е-декларацію Дубневича Богдана Васильовича у звітному 2016 році, зокрема розділ про корпоративні права, так як є достатні підстави вважати, що останнім не внесені (приховані) відомості про частки у підприємствах (статутних капіталах), що належать дружині декларанта Дубневич Тетяні Іванівні.

Зокрема, у ЄДР міститься інформація про те, що засновниками та кінцевими бенефіціарами наступних ТОВ є Дубневич Тетяна Іванівні (дружина декларанта):

ТОВ Глинянська Вежа (код ЄДРПО 19322226)

ТОВ Джеб (код ЄДРПО 22393661)

З огляду на викладені факти, просимо перевірити декларацію Дубневича Богдана Васильовича за 2016 рік».

Відзначимо, що ресторан «Панська чарка» (ТОВ «Глинянська Вежа») став відомим після того, як у середині жовтня у ньому отруїлися люди. У наступні дні кількість постраждалих, які звернулись за допомогою до лікарів після відвідин закладу зросла до 18 осіб. Станом на 20 жовтня кількість отруєних зросла вже до 25 осіб, а перевіряючи органи знайшли у роботі закладу ряд порушень. 25 жовтня стало відомо, що причиною отруєння людей став золотистий стафілокок, який було виявлено у продуктах та у працівників закладу. Нещодавно заклад знову відновив роботу.

Від самого початку ресторан (ТОВ «ГЛИНЯНСЬКА ВЕЖА») пов’язували з дружиною народного депутата Богдана Дубневича Тетяною та партнером сім’ї Дубневичів Тарасом Колодієм. Та виявилось, що цей бізнес не задекларований, так само, як і ТОВ «ДЖЕБ», відомий, як ресторан «Дель Песто» на Костюшка. Також у їхній спільній власності є ресторан «Грушевський» (ТОВ «СІНЕМА ЕНД ДЖАЗ») на пр. Свободи у Львові, який єдиний з трьох ресторанів Тетяни Дубневич внесений у декларацію її чоловіка.

Журналісти ІА ZIK вели постійний медійний супровід розслідування у НАЗК, яке, нагадаємо, тривало близько 16 місяців. Лише сама підготовка рішення зайняла у Агенства, практично, рік, з березня 2018 року. За цей час було написано 8 інформаційних запитів та здійснено сотні дзвінків різним службовцям та керівникам НАЗК.

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 02:26 :31