Новини » Політика 19 лютого, 2019, 13:23
На ZIKу стартують «не ДЕБАТИ»
<nbsp;>

Вже сьогодні, 19 лютого, о 21:40 в ефірі телеканалу ZIK відбудеться прем’єра передвиборчого проекту «не ДЕБАТИ» з ведучими Лейлою Мамедовою та Павлом Кругляковським.

Гостями прем’єрного випуску будуть Роман Безсмертний, Роман Насіров, Віктор Кривенко та Євгеній Мураєв.

Проект «не ДЕБАТИ» – це некласичне прямоефірне обговорення майбутнього країни, героями якого будуть лише ті, хто виявив бажання позмагатися за президентське крісло. Це – рівна можливість для усіх учасників заявити про свою позицію, відповісти на запитання опонентів в умовах інтерактивного спілкування з глядачами.

<nbsp;>

Кожного вівторка у програмі братимуть участь чотири гостя – представники полярних позицій. У прямому ефірі вони дискутуватимуть навколо чотирьох тем, які обиратимуть шляхом жеребкування.

«Наша команда переконана, що кожен громадянин має знати правду, побачити кожного з сорока чотирьох кандидатів. Саму тому ZIK готовий надавати майданчик для усіх політичних сил та їхніх лідерів. Ми хочемо показати політиків не в яскравих прожекторах передвиборчих обіцянок, а такими, які вони є насправді», – говорить шеф-редактор інформаційно-аналітичного департаменту телеканалу ZIK Вікторія Майданик.

Тож не пропустіть з 19 лютого щовівторка о 21:40 півтори години обговорень майбутнього країни в проекті «не ДЕБАТИ» на телеканалі ZIK.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 02:20 :16