Новини » Регіони 19 лютого, 2019, 18:00
На Рівненщині завдяки прокуратурі дорожники продовжили гарантію на ремонт дороги

Органи прокуратури Рівненської області через суд зобов’язали орган місцевого самоврядування внести зміни до договору будівельного підряду та встановити трирічну гарантію на виконаний ремонт дороги у місті Корець.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Рівненщини.

Як зазначається в повідомленні, Корецька міська рада уклала із підприємством, що спеціалізується на будівництві та ремонті автомобільних доріг, договір на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Берездівській у місті Корець загальною вартістю майже 340 тисяч гривень, який виконано.

Однак, у порушення чинного законодавства, сторони включили у договір істотну умову щодо гарантійного строку з капітального ремонту дороги тривалістю 1 рік, тоді як вимоги Державних будівельних норм передбачають мінімально допустимий строк експлуатаційної придатності асфальтобетонного покриття автомобільної дороги 3 роки.

З метою захисту інтересів держави і громади, а також попередження розтрати додаткових бюджетних асигнувань на повторний ремонт автомобільної дороги, Здолбунівська місцева прокуратура заявила до суду позовну заяву про зобов’язання внести відповідні зміни до договору шляхом встановлення гарантійного трирічного терміну виконаних робіт.

Лише після прийняття судом справи до провадження за позовом прокурора замовник робіт та підрядник у добровільному порядку уклали додатковий договір, визначивши гарантії надійності та якості наданих послуг протягом 3 років з моменту підписання відповідного акту приймання-передачі виконаних підрядних робіт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 09:36 :23