live
Новини » Регіони

На Прикарпатті злочинці крали нафту з трубопроводів та виготовляли з неї пальне

Нафта. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

На Прикарпатті викрито групи осіб, які упродовж 2018-2019 років вчинили крадіжку сирої нафти шляхом незаконного врізання в основні трубопровідні системи та нафтозбірники ПАТ «Укрнафта».

Крім цього зловмисники незаконно збували виготовлені з цієї нафти підакцизні товари у вигляді пального. Про це сьогодні, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Наразі правоохоронцями проведено санкціоновані обшуки, за результатами яких на території Івано-Франківської, Львівської, Черкаської, Полтавської областей вилучено понад 250 тонн нафти та нафтопродуктів незаконного походження.

Вилучено обладнання для перекачування, зберігання, підігріву та переробки нафти, а також транспортні засоби, за допомогою яких здійснювалось їх перевезення.

Крім цього, до суду подано клопотання щодо арешту вилучених товарно-матеріальних цінностей, яке судом задоволено.

Під час проведення досудового розслідування слідчими ДФС затримано трьох осіб, яким повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.Loading...
Loading...
Loading...