Новини » Політика 19 лютого, 2019, 11:15
КВУ: Більшість заяв Юрія Бойка не відповідають дійсності
Юрій Бойко. Фото: УНІАН
Юрій Бойко. Фото: УНІАН

Народний депутат та кандидат в президенти Юрій Бойко висловлює неправдиві та маніпулятивні заяви в рамках передвиборчої кампанії.

Про це свідчать результати дослідження експертів проекту «Дослівно», які проаналізували виступи політика під час ефірів 8 лютого на телеканалах «112 Україна» та «NewsOne», – повідомляє прес-служба КВУ.

Із п’яти заяв парламентаря одна є перебільшенням, дві виявилися маніпуляціями та ще дві – неправдивими твердженнями.

«Кандидат від політсили «Опозиційна платформа – За життя» зосереджується на критиці медреформи, тарифів та євроатлантичного курсу держави. Однак його аргументи проти зазвичай ґрунтуються на маніпуляціях даними або представленні неправдивої інформації», – зауважив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

За статутом країн НАТО, якщо країна має (стаття шоста статуту) на своїй території військовий конфлікт, вона не має права бути прийнятою в НАТО.

08.02.2019

Телеканал NewsOne

Неправда. У Північноатлантичному договорі, який визначає процедуру набуття членства країни в Альянсі, відсутній пункт про заборону вступу до НАТО держави з територіальними суперечками чи неконтрольованим кордоном.

 

Вони (жителі села на Буковині, – ред.) коли отримали цей закон про освіту, вони жахнулися, тому що вони звикли говорити румунською мовою, нічого поганого в цьому не бачили, жили так десятиріччями. І раптом до них приходять і кажуть, що ви тепер повинні робити по-іншому, ви повинні говорити тільки українською мовою.

08.02.2019,

Телеканал NewsOne

Маніпуляція. У навчальних закладах не забороняється викладання мовою нацменшини. Воно залишається в дошкільних закладах і в початкових школах. В основній школі та старшій профільній загальноосвітні предмети викладатимуть українською. Водночас вивчення мови, літератури, історії нацменшини залишається мовою нацменшини.

За останні три роки, це вже офіційна статистика, 70 тисяч лікарів виїхало з країни.

08.02.2019,

Телеканал 112 Україна

Перебільшення. В Україні не ведеться офіційна статистика трудової міграції за професіями. Держстат офіційно називає лише загальну цифру трудових мігрантів.

 

Росія співпрацює з НАТО значно більше ніж Україна: за спільними програмами військових, за спільними навчаннями, за спільною участю в різних операціях.

08.02.2019,

Телеканал NewsOne

Неправда. НАТО призупинило практичне цивільне та військове співробітництво з Росією 1 квітня 2014 року.

Сьогодні по цінах це (1 кубометр газу, – ред.) не вище ніж 4900 грн.

08.02.2019,

Телеканал 112 Україна

Маніпуляція. Голова Нафтогазу Андрій Коболєв повідомив, що лише собівартість видобутку українського газу становить 250 доларів (7000 гривень) за тисячу кубометрів.

 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 20:57 :34