Новини » Політика 19 лютого, 2019, 20:15
Корупція – це той біль, який відчувають наші друзі в ЄС, – нардеп Крулько
ZIK
ZIK

Дональд Туск сьогодні згадав і про корупцію, яка роз’їдає Україну й заважає їй рухатися до ЄС і НАТО. Це був той біль, який відчувають наші друзі в ЄС, які б хотіли бачити нашу країну чимшвидше там.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Батьківщини») Іван Крулько.

Гість програми, коментуючи нинішній виступ президента Ради Європи Дональда Туска під час позачергового засідання ВРУ, присвяченого 5-й річниці російської агресії, зазначив, що сьогодні українці почули дуже важливі меседжі. Зокрема, що в Україні справді йде війна, яку розпочала Росія, що Росія порушила всі міжнародні угоди, і що Європа буде стояти поруч з Україною.

«Це було важливо почути. Але не всі в Європі солідарні з цим. Не всі так думають. Але от Дональд Туск сьогодні мав найсильнішу промову. В нього чудова українська мова. Він сказав надзвичайно важливі речі і зробив компліменти Україні, що вона вистояла в цій війні та збереглась як незалежна держава», – зауважив Іван Крулько.

Однак, додав нардеп, від пана Туска нардепи почули і критичні зауваження.

«Але і тут він був дуже щирий. І ключова історія, яку я виніс з його виступу, це те, що Україна може бути і буде членом ЄС і НАТО. Але ми маємо виконати свою «домашню роботу».

І коли він сказав, що не хоче про це сьогодні говорити, але повинен сказати про корупцію, яка роз’їдає Україну й заважає їй рухатися до ЄС і НАТО, це було сказано прямо.

Це був той біль, який відчувають наші друзі в ЄС, які б хотіли бачити нашу країну чимшвидше там. Але зараз вони бачать тільки ті проблеми, які на цьому шляху нас гальмують», – заявив Іван Крулько.

Він також зазначив, що на нинішньому засіданні ВРУ депутатів було небагато.

Нагадаємо, президент Ради Європи Дональд Туск під час позачергового засідання Верховної Ради України, присвяченого 5-й річниці російської агресії, заявив, що Європейський Союз ніколи не визнає російської анексії Криму і не відмовиться від санкцій, поки Росія не виконає свої зобов’язання. Так само ЄС не змириться з жодним актом насильства в Азовському морі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 02:43 :55