Новини » Світ 19 лютого, 2019, 9:37
Екс-єврочиновник з Естонії отримав чотири роки за зґвалтування
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У понеділок, 18 лютого, Брюссельський суд визнав колишнього високопоставленого чиновника Європейської комісії з Естонії Маргуса Рахуоя винним у зґвалтуванні.

Про це пише ERR.ee, інформує Європейська правда.

Рахуоя – колишній глава генерального директорату Єврокомісії з мобільності і транспорту. Він був засуджений до чотирьох років позбавлення волі.

Постраждала в справі Рахуоя – жінка-адвокат, яка працювала з ним в тій же установі. У газеті не вказується прізвище засудженого, але згадуються ініціали M.R., точна назва колишньої посади, громадянство і вік 51-річного чоловіка.

ЗМІ писали про цей випадок у 2015 році, але тоді повідомлялося, що естонський високопосадовець підозрюється в переслідуванні свого колеги. Було розпочато внутрішнє розслідування, під час якого службові відносини з Рахуоя були припинені.

У суді Рахуоя не визнав своєї провини і заявив, що він не застосовував насильства до жертви, і що це були взаємні добровільні сексуальні відносини.

Події, які привели до суду, сталися у вересні 2015 року вночі в приміщенні Європейської комісії.

Згідно із звинуваченням, обвинувачений і його колега, молодша за нього на 20 років, перебували в кімнаті удвох. Суд виніс своє рішення виходячи з пояснень потерпілої, зроблених нею телефонних дзвінків і медичного огляду.

Крім того, один колега, який був в офісі до півночі, підтвердив, що молода жінка неодноразово відхиляла спроби її начальника.

Засуджений збирається оскаржити вирок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 21:36 :59