Новини » Політика 19 лютого, 2019, 21:20
Депутат роз’яснив, що можна вважати підкупом виборця
ZIK
ZIK

Усі витрати, офіційно оплачені з виборчого фонду на підтримку роботи агітаторів і виборчих штабів, не повинні вважатися підкупом виборців.

Таку думку висловив народний депутат України Олександр Черненко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Передусім, підкреслив депутат, потрібно роз’яснити, що таке підкуп, про що чітко зазначено у законі України.

«Підкуп – це надання безоплатно або за зниженими цінами коштів, товарів, послуг, розважальних заходів і таке інше. Також закон зазначає, що з агітаторами, які працюють на кандидатів, не можна заключати трудові угоди, оскільки оплата їхньої праці теж вважатиметься підкупом», – пояснив Олександр Черненко.

Утім він також зауважив, що часто агітаторам компенсують гроші за проїзд і денне харчування. Отже, всі подібні нюанси мають бути прописані у законодавстві.

«ЦВК має чітко роз’яснити, оскільки в законі цього вже не встигнуть зробити, що дійсно є підкупом, а що не можна таким вважати. Тоді як, наприклад, логістика, офіційно оплачена з виборчого фонду, не повинна вважатися підкупом. Адже у всіх кандидатів працюють команди, які повинні забезпечувати перемогу», – зазначив Олександр Черненко.

Як повідомляли, У Києві за гроші мітингували проти платних мітингів. Політолог Юрій Романенко зауважив, що в неділю, 17 лютого, на Контрактовій площі, що на столичному Подолі, відбувалася дивна протестна акція.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 00:47 :44