Новини » Політика 19 лютого, 2019, 18:32
Богословська закликає домагатися реальної пенсійної реформи
ZIK
ZIK

Нам необхідно перестати робити вигляд, що в нас якось врегульоване питання пенсійного забезпечення. Треба негайно почати робити реальну пенсійну реформу, бо ця реформа провалилася.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України кількох попередніх скликань Інна Богословська.

Гостя програми зауважила, що не лише в Україні, а й в усьому світі солідарна система пенсійного забезпечення не витримує сучасних змін.

«Солідарна система, яка була створена тоді, коли пенсіонерів було значно менше, ніж працюючих, сьогодні не витримує. Тому й нам треба буде приймати рішення для того, щоби захистити усіх людей, щоб знову і знову не робити вигляд, що на солідарній системі можна заробити гроші.

Нам необхідно повністю перевести у бюджет Пенсійний фонд. Також треба розробити захищену статтю бюджету щодо виплат, створити 5-10 категорій пенсіонерів, які будуть отримувати фіксовану пенсію з індексацією», – вважає Інна Богословська.

На її думку, це єдиний вихід, який убезпечить українських пенсіонерів від жебрацтва.

«Ми будемо знати, що нам треба мати збалансований бюджет. Бо коли нам кажуть, що Пенсійний фонд зараз збалансований за рахунок того, що збільшений його дефіцит, то це абсурд!

Збалансований бюджет – це коли ви зробили правильну дохідну частину, на яку ви розраховували. Тому треба перестати робити вигляд, що в нас якось врегульоване це питання. Нам необхідно негайно почати робити реальну пенсійну реформу і залишити людей у спокої», – наголосила Інна Богословська.

Нагадаємо, заслужений економіст України оцінив пенсійну реформу уряду Гройсмана в дії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 05:18 :13