Новини » Суспільство 19 лютого, 2019, 15:53
Адвокат назвав тих, хто чинить спротив розслідуванню злочинів проти Майдану
ZIK
ZIK

Сьогодні слідство щодо злочинів проти Майдану, фактично, паралізоване. Деякі проблеми пов'язані з законодавством, а деякі – створені навмисно. Відтак, сьогодні можна констатувати факт умисного перешкоджання розслідуванню.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив адвокат родин Небесної сотні Віталій Титич.

Він зазначив, що заяву Генерального прокурора про закінчення досудового слідства щодо розстрілів на Майдані пояснить те, що за 2 роки Луценко жодного разу не організував заслуховування у цих справах.

«Очевидно, людина отримує інформацію щодо розслідування і судових розглядів у цих провадженнях з Інтернету. Або ж я не знаю звідки, оскільки жодним шляхом, передбаченим законом про прокуратуру, він не користується. Він не просто не проводить обов'язкові заслуховування, а й зумисне уникає зустрічі з керівником управління спецрозслідувань (Сергієм Горбатюком – ZIK), не реагує на його рапорти та звернення», – заявив адвокат.

З його слів, Сергій Горбатюк сьогодні в судовому порядку намагається змусити дати відповіді на ті питання, які Юрій Луценко повинен вирішувати, відповідно до його посади.

«Слідство паралізоване. Є проблеми з законодавством, проблеми, які створені навмисно. Якщо раніше ми говорили про нерозуміння проблем, невирішення їх, то зараз констатуємо факт умисного їх створення та умисного перешкоджання», – наголосив Віталій Титич.

За його словами, одним з тих, хто зумисне перешкоджає розслідуванню злочинів проти Майдану, є заступник Генерального прокурора Юрій Столярчук.

«Щодо нього Горбатюком порушено кримінальне провадження через перешкоджання розслідуванню. Інша заступниця очільника ГПУ Анжела Стрижевська у цьому випадку діє вкрай цинічно, не зважаючи навіть на очевидні порушення законодавства», – заявив юрист.

Нагадаємо, Генеральний прокурор Юрій Луценко в інтерв'ю одному з телеканалів заявив про завершення розслідування злочинів проти Майдану.

Втім, цю заяву невдовзі спростував керівник Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, зазначивши, що рішення про завершення розслідування приймає прокурор у справі, а не Генпрокурор.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 16:43 :58