Новини » Світ 18 лютого, 2019, 20:32
ЄС запровадить санкції щодо конкретних росіян, відповідальних за збройну операцію в Чорному морі

Європейський Союз готується до запровадження спрямованих санкції щодо конкретних осіб в Росії, відповідальних за збройну операцію, здійснену в листопаді 2018 року у Чорному морі.

Про це 18 лютого повідомив журналістам у Брюсселі міністр закордонних справ Чехії Томаш Петршічек, передає «Радіо свобода».

«Ми сьогодні згадували події, які відбулися п’ять років тому на Майдані і п’ятиріччя від часу окупації Криму», – зазначив Томаш Петршічек.

На його думку, Україна, яка зацікавлена у тісній співпраці з ЄС, повинна й надалі продовжувати проведення соціальних та економічних реформ. Це також стосується галузі права, в цьому виборчому році Україна «повинна поступити вперед в боротьбі проти корупції й організованому злочину», наголосив чеський міністр.

Голова дипломатії Євросоюзу Федеріка Могеріні також підтвердила політичну згоду країн-членів ЄС прийняти санкції щодо конкретних осіб в Росії.

«Припускаю, що формальне ухвалення відповідних правових кроків буде завершене ближчими днями», наголосила Федеріка Могеріні.

Росія й надалі, всупереч міжнародному праву, продовжує тримати українських моряків. Їхнього негайного звільнення ще в листопаді 2018 року вимагали президенти і прем’єри країн-членів ЄС.

Нагадаємо, Рада міністрів Євросоюзу під час засідання 18 лютого ухвалила так званий «азовський» пакет санкцій проти Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 12:14 :33