Новини » Львів 18 лютого, 2019, 10:00
Як отримати консультацію лікаря онлайн? ®
<nbsp;>

В Україні наприкінці минулого року з’явився стартп «Медікіт», який пропонує всім українцям отримати консультацію лікаря онлайн з будь-якого куточку світу. Не важливо, де ви – вдома на кухні в Дрогобичі, живете в Канаді, подорожуєте Азією чи працюєте в Європі – лікар завжди з вами на зв’язку.

За перші два місяці роботи лікарі компанії «Медікіт» надали 685 консультацій українцям. Медичну допомогу отримали жителі як великих міст, так і віддалених районів, містечок та сіл. Кожен десятий пацієнт, який скористався послугою лікаря онлайн, був із Львівської області. Багато галичан, які мешкають або працюють за кордоном, також вже оцінили зручність цього сервісу.

«Для того, щоб отримати консультацію медика, вам не потрібно йти в клініку, стояти в черзі або чекати запису. Якщо у вас є інтернет – ми готові зв’язати вас з лікарем за 15 хвилин. Для цього необхідно зареєструватися на сайті medikit.ua або завантажити мобільний додаток MediKit та поставити своє запитання в розділі «Телекіт – запитай у лікаря», – коментує директор компанії «Медікіт» Руслан Кравець. За його словами, часто українці звертаються до лікарів онлайн для перевірки діагнозу, який поставили їм сімейні лікарі.

Також пацієнт може додати в свій «Медичний кабінет» на сайті чи в мобільному додатку результати своїх старих чи свіжих обстежень та аналізів. Доступ до них можна надавати лікарю, який вас консультує, для більш точної постановки діагнозу. Історія зберігається і ви можете формувати свою електронну медичну картку, яка завжди буде у вас в телефоні.

<nbsp;>

«Медичні консультації онлайн працюють в усьому розвиненому світі і Україна бере з них приклад. 70% пацієнтів, яких я консультував на платформі «Медікіт», отримали вичерпну інформацію та рекомендації щодо лікування і не потребують очного візиту до лікаря. Інші 30% прийшли на онлайн консультацію повторно вже з необхідними для постановки точного діагнозу аналізами та обстеженнями», – коментує сімейний лікар Віктор Дмитренко. Зв’язок з лікарями проходить по відео-, аудіозвязку або в переписці в чаті.

Всі лікарі на платформі є справжніми професіоналами та працюють у провідних медичних закладах України. Їх освіта, медичні ліцензії та досвід роботи прискіпливо перевіряються спеціалістами «Медікіт». А персональні дані пацієнтів надійно зберігаються за допомогою новітньої технології блокчейн.

Лікарі консультують щодня з 9:00 до 21:00. Вартість онлайн консультації становить 150 гривень. Сплатити можна карткою будь-якого банку онлайн.

Реєструйтеся та звертайтеся до лікаря у зручний для вас час та спосіб!

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 16:48 :51