Новини » Світ 18 лютого, 2019, 11:23
У США затримали шестикласника, який вважає прапор США расистським
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У Лейкленді, штат Флорида, поліція затримала темношкірого учня шостого класу, який відмовився давати клятву прапору США, сперечався з вчителькою та зірвав шкільне заняття.

Про це повідомляє «Громадське».

11-річний школяр під час щоденного ритуалу клятви вірності прапору США відмовився вставати і заявив, що «прапор і державний гімн США є расистськими стосовно темношкірих». У відповідь на це вчителька запитала, чому він не переїхав жити в інше місце, якщо йому не подобаються США.

«Вони привезли мене сюди», – відповів хлопчик.

Школяр закричав на вчительку і працівника школи, звинуватив їх у расизмі й відмовився вийти з класу клас. Після цього офіцер поліції, який прибув до школи, де стався інцидент, силою вивів його з класу. Поліція висунула щодо учня обвинувачення у зриві шкільного заняття й опору офіцерові. Вчителька заявила, що школяр погрожував побити її.

У поліції наголосили, що затримання не було пов’язане з відмовою учня скласти клятву прапору США.

Мати учня повідомила, що не згодна зі звинуваченнями поліції та вважає, що її сина не повинні були затримувати. У відомстві, яке опікується державними школами, заявили, що процес клятви не є обов’язковим. Там вважають, що вчителька не знала про це, її відсторонили від занять і заборонили їй викладати у школі округу.

У США вимова клятви затверджується на рівні штатів. У тридцяти трьох штатах клятва вірності законодавчо затверджена, в шести не рекомендована до виголошення, в одинадцяти такі рішення ухвалюють самі адміністрації шкіл.

Читайте також: Під боком у Трампа виник ще один «рускій мір» де кличуть Путіна

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 16:57 :21