Новини » Політика 18 лютого, 2019, 21:00
Політолог Тарас Чорновіл зізнався, якого політика підтримує і чим заробляє на життя
ZIK
ZIK

Я знаю таких політологів, які відкрито підтримують Петра Порошенка. Це, скажімо, я, Палій та інші. Але на таких речах ми не заробляємо. Заробіток, який ми можемо мати, – аналітика. Але перед виборами чомусь усі про неї забувають.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK розповів політолог Тарас Чорновіл.

«Я працюю політологом. Я цим і заробляю. От в останній своїй роботі для іноземного замовника я вираховував, хто зі 44 кандидатів є технічними кандидатами і чиїми. Я не можу це опублікувати в Україні, але там я абсолютно безсторонній. Якщо я бачу, що хтось зав’язаний на Петра Порошенка, притому, що я його підтримую, я буду про це писати. Якщо я бачу, що на Бойка, я також буду про це писати», – розповів Тарас Чорновіл.

Він додав, що робота політолога й політтехнолога дещо різна, але часто ці професії переплітаються.

«Політтехнолог має створити вигадану реальність і нав’язати її людям. Я погано знаю політтехнологів, я мало з ними співпрацював, але є один політтехнолог, якого я дуже добре знаю. Це Ігор Гринів. Він депутат. Сьогодні він керівник виборчого штабу Петра Порошенка. Він працює на нього. Все це офіційно. Але погано, коли політтехнологи приховують те, на кого вони працюють і пробують виступати нібито відсторонено», – зазначив гість програми.

А от щодо політологів, за словами Тараса Чорновола, основний їхній заробіток – аналітика.

«Я знаю таких політологів, які відкрито підтримують Петра Порошенка. Це, скажімо, я, Палій та інші. Але чи хтось із цих політологів заробляє на таких речах, я думаю, що ні.

На мій погляд, заробіток, який ми можемо мати, але це не в передвиборчий період –аналітика, яку потребує у тому числі Адміністрація Президента та інші структури, пов’язані з владою. Аналітика потрібна всім. Але перед виборами чомусь усі про неї забувають», – бідкається Тарас Чорновіл.

Як повідомлялося, список кандидатів на пост Президента України сформований – 8 лютого ЦВК завершила процес реєстрації. Отож, за президентську булаву позмагається 44 претенденти. І з них 20 – самовисуванці, а 24 – балотуються від політичних партій. 40 кандидатів є чоловіками і лише четверо – жінки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:26 :50