Новини » Політика 18 лютого, 2019, 18:04
«Отвєтка» від СБУ: у «Батьківщині» побачили «війну» між правоохоронними органами
ZIK
ZIK

В Україні розгортається «війна» між правоохоронними органами, хто з них буде більше боротися з фальсифікаціями під час виборчої кампанії.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Батьківщини») Олексій Рябчин.

Гість програми, коментуючи заяву Генерального прокурора України Юрія Луценка, який анонсував створення координаційного центру із забезпечення законності виборів, зауважив, що питання щодо захисту результатів виборів і запобігання фальсифікаціям обговорювалося під час Мюнхенської безпекової конференції. Олексій Рябчин зауважив, що під час зустрічей у межах конференції ішлося про дві загрози – втручання Росії та внутрішні фальсифікації. Нардеп заявив про різні сигнали із регіонів про намагання влади фальсифікувати вибори.

«Ми бачили заяви правоохоронних органів. Понад те, ми навіть побачили війну цих правоохоронних органів. Коли очільник Міністерства внутрішніх справ Аваков сказав, що він не дозволить цього, пішла «отвєтка», і зараз по регіонах (те, що нам розказували – цікава річ) СБУшникам пішла команда, що якщо вони зловлять якогось поліцейського на хабарі або ще на чомусь, вони отримають певне підвищення. Тобто зараз іде «війна» правоохоронних органів, хто буде більше боротися з фальсифікаціями, хто буде контролювати», – заявив Олексій Рябчин.

Народний депутат України (фракція «Народного фронту») Леонід Ємець вважає, що протистояння між правоохоронними органами немає, натомість він вбачає спробу маніпулювати свідомістю виборців, щоб чесні вибори сприймалися як спроба не допустити когось із кандидатів до виборів.

Як повідомляли, Генеральний прокурор України Юрій Луценко під час наради керівників правоохоронних органів обіцяв карати кожного, хто порушуватиме виборче законодавство.

Генпрокурор нагадав, що підкупом вважається усе – роздача грошей, цінних подарунків, продуктів харчування. Навіть видача грошей агітаторам – заборонена законом.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що поліція зареєструвала 1477 порушень виборчого процесу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-01 03:32 :04