Новини » Політика 18 лютого, 2019, 22:30
Новинський пригадав, як здавав російські паспорти
ZIK
ZIK

Я виконав абсолютно всі вимоги українського законодавства щодо отримання громадянства та паспорта України. А от що відбувається з моїми паспортами в Російському посольстві, я не зобов’язаний доводити.

Про це заявив народний депутат України, голова фракції «Опозиційного блоку» у Верховній Раді України Вадим Новинський в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

Ведуча програми нагадала, що в квітні 2018 року Президент України доручив Державній міграційній службі перевірити законність надання громадянства Вадиму Новинському.

«Коли був підписаний указ про надання мені українського громадянства в червні 2012 року, то до цього я виконав абсолютно всі вимоги українського законодавства, щоб отримати спочатку громадянство, а потім український паспорт. І щоб такий указ підписали, потрібно підготувати велику кількість документів», – зауважив Новинський.

За словами депутата, все необхідне було підготовлено та передано в комісію щодо громадянства при Адміністрації Президента.

«Після того, як цей указ був опублікований, пройшло ще кілька місяців до того, як я отримав паспорт України. Я виконав абсолютно всі вимоги українського законодавства, в грудні 2012 року здав і закордонний, і громадянський паспорт РФ до Російського посольства, як цього вимагає українське законодавство. Але що відбувається з моїми паспортами в Російському посольстві, я не зобов’язаний доводити», – підкреслив Вадим Новинський.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура України повідомила, що слідство у справі Вадима Новинського практично завершене.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:20 :31