Новини » Суспільство 18 лютого, 2019, 20:43
NASA шукає аніматорів для астронавтів

Антрополог з Університету Флориди Джеффрі Джонсон вважає, що аніматори допоможуть згуртувати команду астронавтів під час тривалого польоту на Марс.

Про це пише The Guardian, передає theБабель.

NASA збирається запустити на Марс перший корабель з екіпажем у 2033 році. За розрахунками, шлях в один бік займе близько 8 місяців, через що в замкнутому просторі корабля можуть виникати конфлікти, і вчені задумалися над тим, як їх долати.

Джонсон чотири роки вивчав, як поводяться дослідники в групах на Південному полюсі. Він дійшов висновку, що для успішного функціонування команди серед її членів мають бути бути різні соціальні ролі, як-от лідер, клоун, оповідач, миротворець, та інші.

«Ці ролі неформальні, вони з’являються в середині групи самі собою. Але цікаво те, що якщо в групі склалася правильна комбінація, справи йдуть добре. А якщо ні, то група працює дуже погано», – пояснив науковець.

Джонсон співпрацює з NASA, щоб з’ясувати, наскільки важливі клоуни та інші ролі для успіху тривалих космічних місій. Він уже спостерігав за чотирма групами астронавтів, які провели в симуляторі космічного корабля від 30 до 60 днів. За попередніми висновками, присутність коміка на борту насправді допоможе розрядити обстановку і підняти моральний дух астронавтів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 23:32 :05