Новини » Політика 18 лютого, 2019, 10:43
Луценко обіцяв карати кожного, хто порушуватиме виборче законодавство
ZIK
ZIK

Будь-який суб’єкт, який порушить виборчий закон, отримає адміністративне або й кримінальне покарання. Необхідно, щоб вибори в Україні відбулися на законній основі.

Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко під час наради керівників правоохоронних органів, яку транслював телеканал ZIK.

«Десятки мирних громадян загинули на Майдані, що змінило хід історії. Сьогодні ми ставимо на перше місце питання про вибори. Адже забезпечення законності – чи не найважливіше завдання на наступні місяці», – наголошує генеральний прокурор.

Крім того, Юрій Луценко запевняє, що система правоохоронних органів працює вкрай злагоджено.

«Останнім часом, деякі учасники процесу, ЗМІ намагаються вбити неіснуючі клини в керівництво правоохоронних органів. Втім, у нас немає протиріч щодо виконання службових завдань. Ми переконані, що вибори мусять відбутися на законній основі», – підкреслює генеральний прокурор.

Будь-який суб’єкт, який порушить виборчий закон – отримає адміністративне або й кримінальне покарання, зазначає Юрій Луценко.

«З однієї сторони, ми не збираємося агітувати за будь-якого учасника процесу. Водночас, з іншого боку, будь-хто, хто порушуватиме закон – відповідатиме згідно законодавства», – додає генеральний прокурор.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповів скільки передбвиборчих правопорушень зареєструвала Нацполіція.

Читайте більше новин про: вибори Президента 2019

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 23:25 :57