Новини » Суспільство 18 лютого, 2019, 10:10
Голова СБУ розповів, хто і як намагатиметься дискредитувати українські вибори
ZIK
ZIK

Мабуть, вже ніхто не сумнівається, що спроби втручання у вибори президента України, в першу чергу, будуть йти від Росії. Метою такого втручання може бути як дестабілізація оперативної обстановки на всій території України, так і вчинення важких злочинів щодо виборчого процесу.

Про це розповів голова Служби безпеки України Василь Грицак під час наради керівників правоохоронних органів, яку транслював телеканал ZIK.

Він наголосив на необхідності забезпечити чесні і прозорі вибори президента України, що мають відбутися 31 березня. Мовляв, що менше буде нарікань на негативні процеси, то «чистішим» буде результат.

«Чи будуть спроби втручання на цих виборах? Так, я переконаний, що будуть. Ці мої переконання ґрунтуються не просто на якихось припущеннях, а на аналізі інформації, якою сьогодні володіє Служба безпеки України», – підкреслив правоохоронець.

З його слів, метою втручання може бути як дестабілізація оперативної обстановки на всій території України, так і вчинення важких злочинів щодо виборчого процесу.

«Ми готові пліч-о-пліч з нашими колегами з правоохоронного блоку робити все, щоб ці вибори відбулися і у належний спосіб були визнані законними. Хто буде втручатися? Я сподіваюсь, ви теж не сумніваєтесь, що спроби втручання в першу чергу будуть з боку Російської Федерації», – переконаний Василь Грицак.

Він також зазначив, що протягом останнього часу триває «розігрування релігійної карти України» після того, як Росія програла «битву за Томос».

«Для того, щоб дестабілізувати ситуацію в Україні на релігійному ґрунті, наші «друзі з-за поребріка» вдаються до протиправних проявів щодо культових споруд УПЦ МП. Ми володіємо інформацією, що ставиться завдання, аби перед протиправними акціями було максимальне залякування членів церкви, щоб їх реакція була найбільш правдоподібною», – розповів голова СБУ.

Нагадаємо, згідно з повідомленням СБУ, у виборчі списки включили майже 30 мільйонів українців.   

Читайте більше новин за темою: Вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 11:59 :09