Новини » Львів 18 лютого, 2019, 15:21
До Міжнародного дня рідної мови, 20 лютого, у Львівській політехніці проведуть акцію

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, 20 лютого о 12.00 у фойє другого поверху головного корпусу НУ «Львівська політехніка», вул. С. Бандери, 12 відбудеться акція «Мова моїх батьків – мова мого духу».

Організаторами акції є Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК), Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО), Народний дім «Просвіта» НУ «Львівська політехніка». Акція «Мова моїх батьків – мова мого духу» – знак єдності українців в Україні та поза нею. Українська – мова, що нас єднає у фокусі нашої спільної уваги.

У рамках акції відбудуться: «В рідній школі рідна мова» (Олександр Олесь) – спільнодія за участю ректора та студентів Львівської політехніки; «Мова моїх батьків – мова мого духу» (Віра Вовк) – Українська діаспора про рідну мову. Відкриття та презентація виставки; «Мова моїх батьків – мова мого духу» – проект у соціальних мережах. Тривалість акції – 40 хв.

Нагадаємо, Міжнародний день рідної мови (англ. International Mother Language Day) – подія, яку відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня – 17 листопада 1999 року в Парижі.

Вхід вільний.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 08:52 :44