Новини » Політика 18 лютого, 2019, 21:43
Депутатка від БПП нарікає на кандидатів, які забули про НАТО в своїх програмах
ZIK
ZIK

Дуже непокоїть, що провідні кандидати у президенти майже не наголошують на підтримці інтеграційного курсу України до ЄС і НАТО, особливо в контексті того, що зараз ми виконуємо своє домашнє завдання щодо вступу.

Це зазначила народний депутат України Марія Іонова в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат зауважила, що в деяких передвиборчих програмах рейтингових кандидатів майже немає згадки про інтеграцію України до ЄС та НАТО, незважаючи на те, що цей курс держави офіційно закріплений в Конституції України.

«Є фрази на кшталт того, що Україна зможе стати потужною процвітаючою країною та проведе модернізацію Збройних сил України за стандартами НАТО. Тобто немає конкретного посилу щодо членства в НАТО та Євросоюзі.

Натомість це особливо важливі положення, оскільки кандидат у президенти гарантує, що він зробить все для того, щоб Україна стала членом цих організацій», – підкреслила Марія Іонова.

Також депутат уточнила, що в деяких програмах кандидатів зазначені розмиті фрази щодо членства України в безпекових міжнародних організаціях.

«У деяких програмах зазначені фрази типу: «..або інші безпекові міжнародні організації». Але інша безпекова міжнародна організація, яка може стосуватися території України, це Ташкентська, в яку входять країни СНД. Цей факт дуже непокоїть, особливо в контексті того, що Україна виконує своє домашнє завдання щодо стандартів НАТО», – визнала Марія Іонова.

Як повідомлялося, журналіст, екс-народний депутат Віктор Уколов наголосив на тому, які кандидати не пропонують вступ України до НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 03:21 :38